Proszę o kontakt Transport jachtów i łodzi Drzewica

Data publikacji: Marzec 28, 2018
 • Miejsce: Drzewica, łódzkie, Poland

Firma Jacht-Plast rozpoczęła działalność w 2000 roku w transporcie, budowie i naprawie jachtów żaglowych i łodzi motorowych. Od początku naszej działalności współpracujemy z firmą TES. Zapewniamy w pełni profesjonalny i ubezpieczony transport na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy wszystkie zezwolenia certyfikaty i ubezpieczenia ładunku w transporcie drogowym. Posiadamy samochody przystosowane do transportu i przewozu łodzi żaglowych i motorowych do długości 12 m, wysokości 3 m. szerokości 3 m. oraz masie 5 ton, Istnieje możliwość transportu dwóch łodzi jednocześnie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowie i naprawie jachtów żaglowych i motorowych, co daje mi wiedzę o potrzebach klientów zainteresowanych transportem swoich jednostek.


telefon: 601 256 133
email: biuro[@]transportjachtow.com.pl

transport-jachtow transport jacht-plast drzewica
Vote
Result 0 votes

Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Zatrudnię skipperów/instruktorów
  Zatrudnię skipperów/instruktorów
  Usługi żeglarskie - Giżycko (warmińsko-mazurskie) - Grudzień 19, 2018 1.00 PLN

  Firma czarterowa w Giżycku na sezon żeglarski 2019 przyjmie do swojego teamu: - Skipperów - Instruktorów Możliwość współpracy dorywczo lub na cały sezon. Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia. Osoby zainteresowane pros...