1300.00 PLN Majowy rejs do Szwecji Świnoujście

Data publikacji: Marzec 20, 2018
Data modyfikacji: Marzec 20, 2018
  • Miejsce: 601 683 630, Świnoujście, zachodniopomorskie, Poland

Majowy rejs do Szwecji.

- Termin: 05.05 - 12.05.2018 (7 dni)
- Trasa: Świnoujście - Bornholm - Simirshamn - Skillinge - Christianso - Świnoujście (ok. 300Mm)

Już po raz kolejny pragniemy zaprosić Was na tradycyjny majowy rejs po Bałtyku. Rejs rozpoczynamy w Świnoujściu.
Tu rozpoczniemy naszą przygodę z morzem. Opuszczając kraj pożeglujemy w stronę Bornholmu i w zależności od panujących warunków wiatrowych wybierzemy port po wschodniej lub zachodniej stronie wyspy. Bornholm oprócz smacznych ryb czy malowniczych portów jest idealnym miejscem na wiosenne wycieczki rowerowe w głąb wyspy.
Opuszczając gościnne porty Bornholmu pożeglujemy dalej na północ do wybrzeży Szwecji. To właśnie niewielkie południowe porty Szwedzkie są głównym celem naszego rejsu. W planach mamy odwiedziny w Kaseberga, Skillinge oraz Simirshamn. O ile czas na to pozwoli zawiniemy również na niewielką wysepkę Hano.
W drodze powrotnej do kraju zatrzymamy się również na Christianso, urokliwej wyspie położonej ok. 10Mm od wybrzeży Bornholmu. Po tygodniu żeglowania rejs zakończymy w Świnoujściu.

Jacht:

Grand Soleil 38
Długość: 11,90m
Szerokość: 3,74m
Powierzchnia żagli: 82m2
Liczba koi: 7
Zanurzenie: 2,18m
Liczba kabin: 3

Na jachcie znajdują się 3, oddzielne, zamykane, dwuosobowe kabiny oraz maksymalnie 3 miejsca do spania w mesie. W części dziobowej znajduje się spora toaleta, wraz z ciepłą wodą. Kambuz wyposażony jest w 3 palnikową kuchenkę z piekarnikiem oraz lodówkę z zamrażarką. Aby zapewnić pełen komfort żeglowania jacht posiada ogrzewanie.
Na jachcie zainstalowano najnowszą elektronikę, która pozwala na bezpieczne żeglowanie. W kabinie nawigacyjnej znajduje się radio UKF, GPS, Ploter, Navtex, Radar, czy laptop z Mapami.

Cena rejsu zawiera: miejsce na jachcie, zakup produktów na pełne wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu prowadzenie jachtu przez doświadczonego i wykwalifikowanego kapitana, gaz do kuchenki, podstawowe szkolenie żeglarskie

Cena rejsu nie zawiera: indywidualnego ubezpieczenia KL i NNW, dojazdu do miejsca zaokrętowania, zwiedzania i biletów wstępu do atrakcji turystycznych na lądzie

Kaucja: Na naszych rejsach nie pobieramy kaucji od uczestników. Nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów.

Transport:

Dojazd i powrót nie są wliczone w cenę rejsu, uczestnicy organizują go we własnym zakresie. Rejs rozpoczynamy i kończymy w Świnoujściu w marinie OSiR przy Wałach Władysława IV.


telefon: 601 683 630

swinoujscie bornholm simirshamn skillinge christianso
Vote
Result 0 votes

Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"