1400.00 PLN Majówka Bałtyk 2018 Świnoujście

Data publikacji: Marzec 5, 2018
Data modyfikacji: Marzec 5, 2018
 • Miejsce: Świnoujście, zachodniopomorskie, Poland

Majówka Bałtyk 2018

- Termin: 28.04 - 05.05.2018 (7 dni)
- Planowana trasa: Świnoujście - Sassnitz - Kopenhaga - Klintholm - Bornholm - Świnoujście (ok. 350Mm)

Długi weekend majowy to idealny termin na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego na Bałtyku. Dni są już wystarczająco długie i ciepłe, aby czerpać radość z żeglowania. Wystarczą 3 dni urlopu, aby spędzić tydzień niezapomnianych przygód na morzu.
Rejs rozpoczynamy w Świnoujściu.Po zaokrętowaniu załogi, krótkim szkoleniu oraz zakupach prowiantu na tygodniowy rejs wyruszymy w morze.
Opuszczając kraj pożeglujemy w stronę niemieckiego Sassnitz. Miasto to znajduję się na Rugii i leży nieopodal malowniczych kredowych klifów, na które wybierzemy się na spacer. Oprócz klifów warto wybrać się również na zwiedzanie łodzi podwodnej, która zacumowana jest w porcie.
Kolejnym portem, jaki odwiedzimy będzie Kopenhaga, gdzie zatrzymamy się w marinie królewskiej tuż obok kopenhaskiej syrenki. W stolicy Danii z pewnością zostaniemy na jedną noc, aby dać się wciągnąć w nocne życie tego miasta. Kopenhaga jest naszym głównym celem podczas rejsu w długi weekend majowy.
W drodze powrotnej do kraju zawiniemy do duńskiego miasteczka Klintholm, położonego na półwyspie Mon. Nieopodal Klintholm znajdują się najwyższe kredowe klify na Bałtyku. Jeżeli czas i warunki pogodowe na to pozwolą odwiedzimy również jeden z portów na Bornholmie.
Po tygodniu żeglowania powrócimy do Świnoujścia.

- Jacht:
Grand Soleil 38
Długość: 11,90m
Szerokość: 3,74m
Powierzchnia żagli: 82m2
Liczba koi: 7
Zanurzenie: 2,18m
Liczba kabin: 3

- Cena: 1400zł*

Cena rejsu zawiera: miejsce na jachcie, zakup produktów na pełne wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu prowadzenie jachtu przez doświadczonego i wykwalifikowanego kapitana, gaz do kuchenki, podstawowe szkolenie żeglarskie.
Cena rejsu nie zawiera: indywidualnego ubezpieczenia KL i NNW, dojazdu do miejsca zaokrętowania/wyokrętowania, zwiedzania i biletów wstępu do atrakcji turystycznych na lądzie.


telefon: 601 683 630
email: biuro@zeglarstwomorskie.eu

swinoujscie sassnitz kopenhaga klintholm bornholm
Vote
Result 0 votes

Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Flensburg rejs
  Flensburg rejs
  Rejsy morskie - Szczecin (zachodniopomorskie) - Czerwiec 29, 2018 1100.00 PLN

  Rejs ze Szczecina do Flensburga ,gdzie znajdowała się szkoła Kriegsmarine, Kapeln i Schlezwig. Są to fiordy wysunięte najbardziej na północ w Niemczech i piękne zakątki położone przy Małym Bełcie.. Miejsca, które odwiedzimy są uzależnione od warunków...