2700.00 PLN Perły Bałtyku - wycieczka promowa - autokarowa Świnoujście

Data publikacji: Luty 23, 2018
Data modyfikacji: Marzec 11, 2018
  • Miejsce: 22 230 2222, Świnoujście, zachodniopomorskie, Poland

Wycieczka promowa - autokarowa Perły Bałtyku:

Sztokholm - Helsinki - Tallinn - Ryga - Kowno


- Sztokholm – stolica i największe miasto Szwecji, usytuowane na 14 wyspach. Każdego zachwyci zabytkami pośród wysp, kanałów i mostów, śladami historii w wąskich zaułkach starego miasta, pałacami, rezydencjami a także maleńkimi kafejkami.
- Helsinki - zielona stolica Finlandii. Uroda i żywiołowa atmosfera pięknego portowego miasta otoczonego z trzech stron wodami Bałtyku, z pewnością zrekompensują niewielką ilość zabytków.
- Tallinn - najchętniej odwiedzana europejska stolica. Miasto może poszczycić się jedną z najlepiej zachowanych europejskich starówek, brukowane uliczki, stare kupieckie domy oraz wiele atrakcji sprawia, że jest to urocze miejsce, zarówno na krótki pobyt jaki i dłuższy wypoczynek.
- Ryga - stolica Łotwy - majestatyczne, dostojne miasto, robiące ogromne wrażenie z wyjątkowo dużym skupiskiem architektury secesyjnej. To także centrum przemysłowe, kulturalne i naukowe kraju.
- Kowno - pradawna stolica Litwy, zaraz po Wilnie drugie co do wielkości miasto w kraju. Przyciąga turystów swym urokiem i licznymi atrakcjami, szczególnie dla miłośników historii.


telefon: 22 230 2222

prom swinoujscie sztokholm helsinki tallinn ryga kowno polferries
Vote
Result 1 votes

Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"