2149.00 PLN Obóz żeglarski na Mazurach Ryn

Data publikacji: Marzec 7, 2018
  • Miejsce: Ryn, warmińsko-mazurskie, Poland

Rejs szkoleniowy – obóz żeglarski na Mazurach


- Dla kogo: Młodzież (14-18 lat)
- Czas trwania: 15 dni

To propozycja dla osób, które chciałyby uzyskań stopień żeglarza jachtowego. Na rejsie nie ma taryfy ulgowej, wolny czas przeznaczany jest na intensywny program szkoleniowy. Nie przekazujemy tylko suchej wiedzy, naszą misją jest aby przygotować młodych adeptów żeglarstwa do samodzielnego prowadzenia jachtu w przyszłości. Podczas 2 tygodniowego rejsu przeprowadzany jest pełen program teoretyczny i praktyczny. Rejs kończy się egzaminem państwowym, a to już ostatni krok do uzyskania uprawnień – samodzielnego prowadzenia jachtu po wodach śródlądowych.
Najwyższą jakość szkolenia gwarantuje nadana nam licencja szkoleniowa Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Złota Odznaka Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS.

Trasa: Ryn – Mikołajki – Ruciane-Nida – Karwica – Wierzba – jez. Śniardwy – Zielony Gaj – Giżycko – Sztynort – Węgorzewo – Kula – Ryn*

Start i zakończenie rejsu szkoleniowego w Ośrodku Wichrowe Wzgórza w Rynie.
Ośrodek Żeglarsko Wypoczynkowy “Wichrowe Wzgórza”, ul. Mazurska 18, 11-520 Ryn

*Realizacja podanej trasy jest uzależniona od pogody, ale na 99% odwiedzimy wszystkie podane miejsca. Dokładne daty pobytów w poszczególnych portach są podawane na bieżąco, w trakcie rejsu. O przebiegu rejsu decyduje Komandor obozu.


rejs-szkoleniowy mazury ryn
Vote
Result 0 votes

Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"